Vardiflowers Logo
Terug naar de shop
Soft Majesty – afbeelding 1
Heute Verfügbar

Soft Majesty

Aangezien dit een handgemaakt natuurproduct is, kunnen er lichte afwijkingen in vorm, bloemgrootte en mate van opening optreden. Het aangegeven aantal stelen blijft daarbij bindend.

Prijs60,00 €
Aantal
1

Soft Majesty vereint voluminöse Hortensien in zartem Rosa und Weiß zu einer kraftvollen, dennoch sanften Komposition. Die großzügigen Blüten wirken ruhig, präsent und selbstbewusst, während Eukalyptus eine moderne Frische und natürliche Struktur ergänzt.

Die helle VARDI-Verpackung – wahlweise in Weiß oder Rosé – unterstreicht die edle Ausstrahlung des Bouquets.


Varianten


Size I – Elegant – 3 Hortensien

Fein, kompakt und harmonisch – eine stilvolle Geste mit klarer Präsenz.

__

Size II – Signature – 5 Hortensien

Ausgewogen, voll und weich im Volumen – souverän und modern.

__

Size III – Grand – 7 Hortensien

Üppig, luxuriös und mit deutlicher visueller Wirkung – ein elegantes Statement.


Hinweis:

Da es sich um frische Naturprodukte handelt, können Blüten je nach Saison leicht variieren. Verpackung, Stil und Details entsprechen stets dem VARDI Designanspruch.

Veelgestelde vragen over dit product
Welke uitvoeringen zijn er van Soft Majesty?
Soft Majesty is er in 3 uitvoeringen: size l, size ll, size lll.
Wat kost Soft Majesty?
In de uitvoering size l kost Soft Majesty 60,00 € inclusief btw. Verzendkosten komen er afhankelijk van het adres bij; afhalen in de winkel is gratis.
Is Soft Majesty direct leverbaar?
Soft Majesty wordt vers voor je geproduceerd en is daarom vooruit te bestellen. De eerstvolgende leverdatum zie je bij de keuze in de winkelwagen.

Deze productbeschrijving is automatisch vertaald.

Details →